Opublikowano 4 grudnia 2009 przez Filip w kategorii Przegląd prasy, Komentarze (0)

Relacja z “rajdu” Alfaholików w Auto Świat

Alfaholicy w Auto Świat

Alfaholicy w Auto Świat

Współpraca Alfaholików z Auto Świat przyniosła kolejne owoce. W dodatku Market, do obecnego numeru tygodnika  (Auto Świat 49/2009) możecie przeczytać relację ze spotkania o którym pisaliśmy tutaj. Artykuł zajmuje 1/3 strony, a nie jak wcześniej mieliśmy nadzieję – całą stronę.

Mamy nadzieję, że takie wyróżnienie zmotywuje klubowiczów z innych rejonów do spotkań bardziej motoryzacyjnych, gdzie poza świetną zabawą (jaką bez wątpienie jest jazda Alfą Romeo) można skosztować dodatkowo odrobiny sławy – redaktorzy opublikowali zdjęcie grupowe Alfisti z Dolnego Śląska, zdjęcie grupowe Alf oraz zdjęcie modelu 145 500 Limited Edition jednego z klubowiczów. Jest to trzecia wzmianka o klubie Alfaholicy na łamach Auto Świat. Poprzednie pojawiły się w numerach: 33/2007 oraz 46/2009.

Nowy numer Auto Świat można już nabyć w kioskach lub on-line na stronie e-kiosk.pl. Wydanie on-line kosztuje 1,50 zł (płatność przelewem). Poza informacją o spotkaniu Alfaholików pojawiła się także wzmianka o nowych silnikach stosowanych w Alfie Mito – Multiair i JTDm-2.

VN:F [1.9.8_1114]
Ocena artykułu:
Rating: 5.0/6 (2 votes cast)
Relacja z "rajdu" Alfaholików w Auto Świat, 5.0 out of 6 based on 2 ratings

Podobne newsy:
  1. Zagłosuj na Alfaholików w konkursie Auto Świat – Fanklub Motoryzacyjny Roku!
  2. Alfa Romeo Giulietta zdobywa najcenniejsze nagrody podczas Gali Auto Lider 2010
  3. Wizje Alfy 4C GTA by Auto.it

Tagi: , , , ,

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>