Opublikowano 5 lutego 2010 przez Filip w kategorii Plotki, Komentarze (1)

Juan Manuel Diaz zastąpi Reitza?

Według plotek Juan Manuel Diaz został mianowany nowym dyrektorem Centro Stile Alfa Romeo. Ma on zastąpić na tym stanowisku Christophera Reitza, który zrezygnował kilka dni temu. Młody argentyński projektant odpowiadał za Alfa Romeo Mito.

Diaz urodził się w Rosario (trzecie co do wielkości miasto w Argentynie), obecnie pracuje w Advanced Design Fiata. Swoją karierę zaczął w IED, a następnie pracował w Renault Trucks. Spędził też cztery miesiące u Pininfariny.

Informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

VN:F [1.9.8_1114]
Ocena artykułu:
Rating: 0.0/6 (0 votes cast)

Podobne newsy:
  1. Wszystkie drogi projektantów Alfy prowadzą do… Volkswagen Group?

Tagi: , , ,

1 komentarz

  1. Ludvigus

    5 lutego 2010 @ 22:37

    Co by nie mówić o MiTo, to jako całość autko jest ładne i trafione, co jest na pewno zasługą młodego Diaza… nawet pomimo niezbyt pięknego frontu samochodu.

    VA:F [1.9.8_1114]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>